FAQ - Vaše najčastejčie otázky

Celý nákupný proces vám chceme čo najviac zjednodušiť, a preto ak máte akékoľvek otázky, veľmi radi ich zodpovieme. 
Tu sa nachádzajú odpovede na tie, ktoré sa najviac opakujú:
 
 
Ako si mám správne vybrať veľkosť vášho oblečenia?
Naše oblečenie je vyrábané unikátnou technológiou a preto je pružné a elastické. Vo všeobecnosti však voľte pokojne aj o jednu veľkosť väčšie oblečenie, ako štandardne nosíte. Ak ste si nie istá, určite vám pri výbere pomôžu veľkostné tabuľky, ktoré sa nachádzajú v popise každého produktu.
 
 
Kedy môžem moju zásielku očakávať?
Štandardne expedujeme všetky zásielky do max. 48 hodín od objednania. O presnom doručení objednávky rozhoduje spôsob dopravy, aký ste si zvolili.
 
 
Ako môžem za moju objednávku zaplatiť?
Vašu objednávku jednoducho zaplatíte online cez platobnú bránu s vašou platobnou kartou, alebo cez apple pay/ google pay, prípadne na dobierku.
 
 
Čo ak si objednám veľkosť, ktorá mi nesadla? 
Tovar vám veľmi radi vymeníme za inú veľkosť. Ak vašu veľkosť aktuálne nemáme skladom, môžete si na svoj kúsok počkať, alebo vám vrátime peniaze. V takom prípade nás kontaktujte na: info@bloob.sk a my vám poskytneme všetky potrebné informácie.
 
 
Môžem do svojej objednávky pridať ďalší produkt ?
Áno, veľmi radi vám so zmenou vašej objednávky pomôžeme. V takom prípade nás kontaktujte na: info@bloob.sk
 
 
Ako prať vaše oblečenie? Môžem ho dať aj do sušičky?
Na každom našom kúsku oblečenia sa z vnútornej strany nachádza štítok, kde je vyznačené, ako s daným produktom zachádzať. Zväčša však odporúčame prať iba na teplote 30 stupňov a otáčkach max. 800. Naše oblečenie rozhodne nepatrí do sušičky. Stratilo by tak svoju funkčnosť. Takisto neodporúčame pri praní nášho športového oblečenia používať aviváž.
 
 
Je vaše oblečenie vhodné na intentívny tréning ? 
Oblečenie Bloob je vyrávané špeciaálnou technológiou, vďaka ktorej je pružné, elastické a funkčné zároveň. Pri výrobe sú takisto použité elastické nite. Preto si priam žiada, aby ste mu dopriali čo najviac intenzívnych tréningov. :)
 
 
Je vaše oblečenie nepriehľadné?
Pri správnom výbere veľkosti je naše oblečenie nepriehľadné.