Prečo a ako vznikol Bloob ?

Ahojte. Som Andrea a v prvom rade som mama. :)

Pred 15 mesiacmi sa mi narodil môj malý veľký muž a odvtedy je táto "funkcia" pre mňa pochopiteľne full time job. No láska k športu a zdravému životnému štýlu s novým členom rodiny neodišla. Práve naopak.

Bloob vznikol však ešte dva roky dozadu. Na Slovensku máme pomerne dostatok značiek, vďaka ktorým si môžeme vybrať a zebezpečiť kvalitné pomôcky pre svoj tréning. Od podložiek na cvičenie, cez činky rôznych záťaží, švihadlá, až po TRX. No presne vtedy na Slovensku chýbali kvalitné látkové expandery. Po dlhom vzorkovaní som našla skvelého dodávateľa a tak som sa rozhodla ich ponúkať aj ďalej. Dopyt po expanderoch rástol neuveriteľným tempom a som si istá, že to bolo "vďaka" covidu. Ten nás všetkých zatvoril doma bez možnosti ísť si zacvičiť do fitka a všetci sme hľadali akékoľvek alternatívy k našim obľúbeným cvikom s váhami. 

Situácia s covidom sa našťastie ustálila, no ja za seba môžem povedať, že expandery mi počas tréningu spodnej časti tela už proste nemôžu chýbať. Skvele sa s nimi dá rozcvičiť ale aj "doťuknúť" každý jeden tréning. Odporúčam ich každej žene, ktorá túži po krajšom zadku!

 

A čo oblečenie? 

Od začiatku som pristupovala k tomuto e-shopu veľmi osobne a možno aj pre to vďačím za tak úžasné zákazníčky, ktoré sa samé vlastne po oblečení začali dopytovať. Najskôr som si hovorila, že značiek so športovým oblečením je už na Slovensku dosť a nejdem sa "montovať" do tejto kategórie :) no ako stúpal počet otázok na oblečenie, skúsila som vyvzorkovať prvý športový komplet a v momente sa vypredal. Takto to išlo s každým doplnením skladových zásob, čo si nesmierne vážim!

Vedzte, že každý jeden kúsok, ktorý si zakúpite bol pre vás vyrobený a zabalený s láskou.